قالب تونلی مشهد

قالب نیوجرسی دست دوم
قالب نیوجرسی دست دوم
اکتبر 26, 2019
داربست های مدولار چکشی
داربست های مدولار چکشی
اکتبر 26, 2019

قالب تونلی مشهد

قالب تونلی مشهد

قالب تونلی مشهد

قالب تونلی مشهد

قالب تونلی مشهد : در صنعت ساختمان سازی برای ساختن ساختمان هایی با کارایی بیشتر برای مصارف خاص از مصالح و تحهیزات گوناگونی استفاده می شود .

یکی از این تجهیزات و روش هایی که در بیشتر موارد در ساخت ساختمان های بلند مرتبه استفاده می شود روش ساخت با قالب تونلی است . شرکت تک پولاد از تولید کنندگان و فروشندگان این نوع قالب بورده و جهت اطلاع از قیمت قالب تونلی مشهد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

در این نوع از ساختمان سازی ابتدا قالب بندی انجام می شود و سپس بتن ریزی صورت می پذیرد . در این روش دو طرف دیوار ها و سقف ها قالب بندی می شوند

وبعد بتن ریزی دیوارها و سقف های یک دست و یکپارچه را تولید می کنند . در این نوع از ساختمان ها بیشتر از پله های پیش ساخته بتنی استفاده می شود .

دیوار های داخلی نیز در این نوع ساخت از نوع نیم پیش ساخته استفاده می شود . این دیوارها کیفیت بالا دارند و سبک هستند وایمنی ساختمان را به مقدار قبل توجهی افزايش می دهند .

قبل از بتن ریزی مکان هایی برای جعبه های برق وکلید و پریز را معین می کنند . به علت یکدست بودن دیوار ها  و سقف ها در این روش فضای داخلی در  ساختمان ها بیشتر میشود .

استفاده از این روش در ساختمان سازی فواید فراوانی دارد که ما در این جا به چند مورد از این فواید اشاره می‌کنیم :

_ به علت داشتن ساختار یکپارچه ویکدست در برابر زمین لرزه ها و حوداث طبیعی بسیار مقاوم هستند . بنابراین استفاده از این روش ساختمان سازی در مناطقی که زلزه خیز هستند و یا حوادث طبیعی در آن ها بیشتر رخ می دهد رونق بیشتری دارد .

_ با استفاده از قالب های تونلی در ساختمان میتوان تا حدود زیادی سرعت انجام کار را افزایش داد .

_ در این روش کارهای جزیی بسیار کاهش می یابد و بسیاری از فعالیت ها با همدیگر هم پوشانی دارند.

_ همان طور که اشاره کردیم استفاده از قالب تونلی در ساختمان سرعت کار را بالا می برد و این موضوع باعث می شود که انجام پروژه با قالب تونلی دارای صرفه اقتصادی باشد .

_ به علت آسان بودن اجرای این روش ونیاز نداشتن به مهارت و آموزش اجرای آن توسط کارگران ساده نیز قابل اجرا است . همین امر باعث کاهش تعداد نیروی انسانی در انجام پروژه می شود .

برای تهیه قالب تونلی چه مواردی را باید در نظر داشت ؟

 

در خرید قالب های تونلی باید دقت کنیم که قالب هایی را خریداری کنیم که از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشند تا در هنگام کار از ایمنی کافی برخوردار باشند

وخیال مان راحت باشد که در حین کار حادثه ای رخ نمی‌دهد .

ما می توانیم با توجه به نیاز پروژه از شرکت های مختلف این قالب ها را تهیه کنیم . یکی از شرکت هایی که ما می توانیم این تجهیزات را از آن تهیه بکنیم شرکت تک پولاد است

که با گرد هم آوردن کارشناسان مجرب و ماهر تجهیزاتی با کیفیت بالا و عالی را به مشتریان خود ارایه می دهند . شما می توانید با مشاوران این شرکت مشورت کنید و بهترین خرید را داشته باشید.

درباره قالب نیوجرسی دست دوم چه می دانید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع