قالب بندی قالب بتن

سیستم قالب بتن
سپتامبر 2, 2019
قالب خاص
سپتامبر 2, 2019

قالب بندی قالب بتن

قالب بندی قالب بتن چیست؟

قالب بندی قالب بتن::برای ساخت یک سازه بتن آرمه، باید بتن خمیری مانند در قالبها (قالب بتن ) ریخته شود تا پس از پر کردن تمام حجم قالب ها ( قالب بتن ) و سفت شدن، به شکل صحیح درآید. از مهمترین گامها در احداث سازه‌های بتنی، انجام قالب‌بندی می باشد.
پس از قرار گرفتن قالب ها در محل مربوطه باید از آنها بازدید کرد  و درزهایی که احتمالا باعث بیرون زدن شیره بتن خواهند شد، گرفته شوند ..
پایداری از مهمترین خصوصیاتی است که باید در قالب‌بندی رعایت شود. کافی نبودن مهاربندی پایه‌ها و سولجرها ، عدم تنظیم تعادل افقی بتن‌ریزی که منجر به پر شدن یک قسمت از قالب، و خالی ماندن قسمت دیگر می‌شود، کف نامناسب در زیر قالب شالوده و یا زیر پایه‌ها، عدم حضور کارگران ماهر، خوب نبستن قطعات قالب به یکدیگر، در نظر نگرفتن بارهای زنده و مرده وارده به قالبها و لغزش لایه خاک مجاور قالب و غیره می‌توانند باعث خرابی قالبها گردند.

با توجه به مسئله ی گسترش روز افزون ساخت و ساز های بزرگ و کوچک استفاده از این قالب ها نیز رو به افزایش می باشد پس بنابراین متقاضیان به سوی محصولاتی می روند که از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و دارای دوام بالا می باشند.

شرکت تک پولاد ارائه کننده ی انواع قالب بتن و قالب بتن دست دوم با کیفیت و مقاومت بالا برای انواع ساخت و ساز ها می باشد.

این شرکت سال های طولانی است که در این زمینه فعالیت کرده و به عنوان یکی از بهترین ارائه کنندگان لوازم ساختمانی شناخته شده است.

اگر قصد انجام انواع ساخت و ساز های کوچک و بزرگ را دارید این اطمینان را داشته باشید که این شرکت تمامی تجهیزات ساختمان سازی از قبیل قالب بتن و قالب فلزی و داربست مثلثی و جک سقفی و … را با مناسب ترین قیمت ها وهمچنین با بالا ترین کیفیت ها در اختیار شما قرار خواهد داد.

شماره تماس با تک پولاد  65102782-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع