قالب بتن نو

اخبار مسکن
سپتامبر 2, 2019
قیمت داربست مثلثی
سپتامبر 5, 2019

قالب بتن نو

قالب بتن نو

قالب بندی بتن از کارهای پر اهمیت در روند ساختمان سازی است. استفاده از قالب بتن نو در اجرای پروژه های عمرانی در کیفیت و استحکام بنا تاثیر به سزایی دارد.

منظور از  قالب بتن نو  چیست؟

برای ساخت یک بتن مسطح ، بتن ها را در قالب های آماده باید ریخت . با ریختن بتن ها در قالب های مورد نظر شکل و حجم بتن ها به شکل دلخواه موردنظر سازنده در می آید.

ساخت قالب بتن برای داشتن سازه ای مستحکم امری ضروری است. امروزه انواع قالب های بتن با توجه به کارایی آن ها ساخته شده است.

در ساخت قالب بتن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قالب های بتنی ساخته شده از استحکام و پایداری زیاد برخوردار باشد. تا بتواند به خوبی وزن ساختمان را مهار کند. قالب بتن باید زمانی برداشته شود که بتن بتواند وزن نیرو های وارد شده را تحمل کند و تغییر شکل آنچنانی پیدا نکند. قالب ها به نحوی طراحی شده باشند تا به راحتی نصب و برداشته شود. قالب بتن باید طوری ساخته شده باشد که به راحتی قابل حمل باشد.

قالب ها باید به اندازه ای محکم باشد تا بتواند فشار های وارده بر ان به خاطر وزن بتن ها ی تازه ریخته شده را تحمل کند.

آیا از انواع قالب های بتن آگاهی دارید؟

قالب آجری که برای دیوارهای مجاور خاک استفاده می شود.

قالب چوبی که برای ساخت قالب و پایه های اطمینان مورد استفاده قرار می گیرد.

قالب فولادی برای کار با حجم بالا استفاده میشود.

قالب بتن نو و انواع قالب های بتن با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

هر چه قالب های بتن از کیفیت بهتری برخوردار باشد برای استحکام ساختمان مفیدتر است . قالب بتن و انواع قالب ها را از شرکت تک پولاد با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنید. این شرکت همچنین در ساخت جک سقفی و انواع داربست ها تجربه و سابقه درخشانی  دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع