قالبهای گرد دست دوم

خم کن
سپتامبر 2, 2019
قیچی خم وبرش
سپتامبر 2, 2019

قالبهای گرد دست دوم

قالبهای گرد دست دوم

قالبهای گرد دست دوم:ستون های مدور (مقطع گرد) از دو قالب نیم دایره استفاده میشود که توسط پین و گوه یا کلیپس به هم متصل می شوند. اندازه نیم دایره ها باید متناسب با قطر ستون انتخاب گردد.این قالب ها با توجه به اندازه و قطرستون طراحی شده و برای ستون هایی با قطر متفاوت قابل استفاده نیستند.

با توجه به حساسیت کار این قالب ها و استفاده از آن ها در صنعت ساختمان و ساختمان سازی کیفیت این قالب ها بسیار اهمیت دارد.قالب گرد دارای استفاده های فراوانی می باشد که بیشتر این استفاده ها در صنعت ساخت و ساز می باشد.

شرکت های ساخت و ساز معمولا از انواع نو و دست دوم این قالب ها را برای کار خود بهره می گیرند.نکته ای که در مورد استفاده از قالب های گرد وجود دارد این است که مهم نیست که شما از دست دوم و یا نوی این محصول استفاده می کنید یا خیر اگر کیفیت این قالب ها خوب و مناسب باشد شما می توانید بارها از آن استفاده ی مفید داشته باشید.

شرکت تک پولاد به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده ی انواع قالب های ساختمانی به ویزه قالب گرد و قالب بتن و… این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بهترین قالب ها را برای استفاده در اختیار داشته باشید.

شما می توانید انواع قالب گرد را در انواع مختلف نو و دست دوم از این شرکت دریافت نمایید و چندین بار بدون هیچ گونه مشکلی از آن استفاده کنید.

با توجه به افزایش استفاده ی ساختمان سازان از این قالب ها شرکت های ارائه دهنده ی این قالب ها نیز افزایش یافته است اما برای دریافت با کیفیت ترین این محصول با ما تماس بگیرید.

تک پولاد بهترین لوازم ساختمان سازی به خصوص قالبهای گرد و قالب گرد دست دوم را با تضمین در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرکت تک پولاد از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن شروع کرد . این تجهیزات را می توان بعد استفاده برای بار اول دوباره با برطرف کردن عیب و نقص های احتمالی و تعمیر آن استفاده نمود . این شرکت با در نظر گرفتن این موضوع بعد از مدتی با کسب و تجربه لازم به تعمیر و باسازی این تجهیزات پرداخت و آن ها را به صورت دست دوم به مشتریان خود عرضه کرد . این کار با صرفه جویی در منابع ملی همراه است .

در طی این سال ها شرکت تک پولاد فعالیت های خود را گسترده نموده و محصولات متنوعی را به سبد فروش خود اضافه کرده است . تعدادی از این محصولات عبارتند از قالب بتن , قالب لارج پنل , قالب پل , قالب فلزی بتن , قالب بتن دست دوم , قالب گرد , قالب تونلی , قالب فلزی , قالب بتن نو , قالب تن خاص , داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد , اسکافلد چکشی , اسکافلد مثلثی , تخته سه لایی , تخته سه لایی دست دوم , پلی وود , لوله داربستی , جک سقفی , سرجک قابل رگلاژ و غیره .

این شرکت تمام این محصولات را توانسته است با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه کند تا مشتریان تمام نیاز ساختمان خود را بتواند از یک شرکت با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه نمایند وبرای خرید محصولات مختلف به مرکز های مختلف مراجعه نکنند و دچار سردرگمی نشوند .

قالب بتن گرد

در ساختمان هایی که با بتنی هستند از لوازمی به نام قالب بتن برای شکل دادن به بتن استفاده می کنیم . بتن مخلوطی از سیمان و مصالح دانه درشت و کمی آب است و بعد از خشک شدن محکم می شود و دیگر نمی توان به آن شکل داد . بتن خیس را در درون این قالب ها می ریزند تا زمانی که خشک شدند شکل این قالب ها را به خود بگیرند .

قالب ها بتنی در شکل ها و جنس های مختلف برای ساختمان ها و سازه های مختلف تولید می شوند و در بازار موجودند . یکی از انواع قالب های بتنی قالب بتن گرد است .از این قالب به طور معمول برای ساخت ستون هایی که گرد باشند استفاده می کنند . این ستون های گرد معمولا در پایه پل ها و بعضی از ساختمان ها مانند پارکینگ ها طبقاتی وغیره کاربرد دارند.

قالب بتن گرد به صورت دو تکه طراحی شده است و توسط ابزارهایی مانند پین و گوه این دو تکه را به هم متصل می کنند . ورق هایی که برای رویه این قالب ها به کار می رود ضخامتی در حدود 3 میلی متر دارند .

قالب بندی در سازه های بتنی یکی از مهم ترین مراحل ساخت به شمار می آید و باید هنگام اجرای آن از افرادی کمک بگیریم که تخصص کافی در این کار را داشته باشند . این موضوع سبب می شود که قالب بندی به طور مناسب انجام بگیرد و نتیجه کار رضایت بخش باشد .

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس سریع