فروش قالب نیوجرسی

سرجک چیست؟
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم تبریز
اکتبر 26, 2019

فروش قالب نیوجرسی

فروش قالب نیوجرسی

فروش قالب نیوجرسی

فروش قالب نیوجرسی

در سراسر جهان برای نظم بخشیدن به جاده ها و اتوبان ها از مصالحی استفاده می کنند . این مصالح نقش مانع برای ورود خودروها به مسیر های یکدیگر بازی می کنند . علاوه براین کارشناسان به دنبال مصالحی هستند که هنگام برخورد با ماشین ها خسارت های کم تری به آن ها وارد کنند . مصالح گوناگونی برای این امر در جهان وجود دارد اما یکی از معروف ترین و پرمصرف ترین این مصالح فالب نیوجرسی است .
قالب نیوجرسی
قالب نیوجرسی برای نخستین بار در آمریکا برای جداسازی بزرگراه های نیوجرسی طراحی واجرا شد. این قالب به علت زاویه بسیار کم لبه های آن در برخورد با خودرو ها خسارت کم تری به آن ها وارد می کند و به همین دلیل در بیشتر جاده ها و اتوبان ها وبزرگراه های دنیا از این قالب بهره می برند . بعدها به علت کارایی بالا و مناسب در سایر کشورهای دنیا نیز مورد استقبال قرار گرفت . این قالب علاوه بر جدا سازی جاده ها کاربرد های دیگری هم دارد . به چند مورد از این کاربرد ها اشاره می کنیم :
در رود خانه برای هدایت جریان آب به مکان دلخواه مورد استفاده است .
هنگام آتش سوزی در جنگل ها به عنوان مانعی برای جلوگیری از سرایت آتش کاربرد دارد .
در زمان هایی که حملات تروریستی اتفاق می افتد از آن به عنوان مانع استفاده می شود .
در اجرای پروژه های ساختمانی به عنوان محافظ برای کارگران ساختمانی در محل اجرای پروژه مورد استفاده قرار می گیرد .
قالب نیوجرسی از چه موادی ساخته شده است ؟
این قالب از موادی مانند سیمان , میلگرد , سنگ دانه و آب که با نسبت های معین با هم ترکیب می شوند ساخته شده است . رعایت نسبت میزان این مواد در ترکیب بسیار مهم است و در کیفیت محصول تاثیر زیادی دارد . بعد از مخلوط شدن این مواد بتن ساخته می شود و بتنی ساخته شده به روش های متفاوت عمل آوری می شود . چند نوع از این روش ها را بیان می کنیم :
عمل آوری به روش مرطوب کردن سطح بتن به شیوه های مختف اعم از
عمل آوری با دادن حرارت کم و ملایم به بتن
عمل آوری با بخار آب کم فشار
عمل آوری به وسیله پوشاندن بتن با عایق هایی که مانع از بخار شدن آب بتن می شود .
بعد از عمل آوری بتن آن را در شکل های مختلف قالب می زنند که برای کاربرد های مختلف است . که تعدادی از این کاربرد ها را با هم مرور کردیم .
فروش قالب نیوجرسی
قالب نیوجرسی توسط کارخانه های مختلف تولید می شود . در خرید این قالب باید به کیفیت مواد اولیه ای که این قالب از آن ها تهیه شده است و کاربردی که ما از آن قالب می خواهیم توجه کنیم تا بهترین خرید را داشته باشیم . شرکت تک پولاد یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه در کشورمان ایران هستند . این شرکت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید قالب نیوجرسی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع