دستگاه خم کن و برش میلگرد

پین و گوه دست دوم
سپتامبر 2, 2019
خرید قالب بتن دست دوم کیش
سپتامبر 2, 2019

دستگاه خم کن و برش میلگرد

دستگاه خم کن و برش میلگرد

برای محکم کردن سازه های بتنی از میلگرد ها در آن ها استفاده می شود . این میلگردهای مورد استفاده را خم و یا برش می دهند تا بتوانند در ساختمان از آن ها بهره ببرند . برای این کار از دستگاه خم کن و برش میلگرد استفاده می کنند که برای هر نوع میلگرد متفاوت است .

برای خرید انواع قالب های ساختمان سازی اعم از قالب تونلی و قالب بتن و … با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسب با ما تماس بگیرید.

دستگاه خم کن و برش میلگرد

دستگاه خم کن و برش میلگرد میلگردها را در اندازه ها و ضخامت مختلف خم و یا برش می دهند . خم کردن و برش میلگردها از روش های مختلفی امکان پذیر است . این روش ها بسته به اندازه ها و ضخامت میلگردها می باشد . با انواع خم و برش میلگرد در این جا آشنا می شویم :

  • برش و خم میلگرد به روش دستی : در این روش میلگردهایی که تازک تر باشند و بتوان با دست به آن ها شکل داد توسط دستگاه هایی که فک پایینی روی آن محکم می شود سپس فک بالایی روی آن قرار می گیرد . میلگرد را در بین این فک ها محکم می کنند سپس میلگردها را خم و یا برش می دهند .
  • برش و خم کردن میلگرد ها توسط دستگاه های خم و برش نیمه اتوماتیک
  • برش و خم میلگردها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک

برای خم و یا برش میلگردها باید مواردی را رعایت کنیم تا این کار به بهترین صورت انجام بگیرد .

  • برای این که کار برش و خم میلگردها به درستی انجام بگیرد باید از کسانی استفاده کنیم که در این کار ماهر باشند تا مشکلی در کار ایجاد نشود .
  • خم کردن میلگردها در دمای بالا مجاز نیست بنابراین این کار را به صورت سرد انجام می دهند . حتی سرعت خم و یا برش را نیز با شرایطی مانند ضخامت میلگرد و دمای هوا تنظیم می کنند .
  • زمانی که میلگردها را با دست خم ویا برش می دهند باید از میزهایی مناسب استفاده کنیم که این کار به طور مناسب انجام بگیرد .
  • باید قبل از آغاز کار باید شکل را که مطابق آن می خواهیم میلگرد را خم و یا برش دهیم را تهیه کنیم تا در هنگام کار دچار مشکل نشویم و میلگرد را همان شکلی که مد نظر است خم و یا برش بدهیم .
  • باید قطر میلگرد ها را چک بکنیم و سپس شروع به کار بکنیم زیرا همیشه نمی توان به چشمان خود اطمینان کرد و بهتر است تا اندازه گیری کنیم تا دچار مشکل در کار نشویم .

خرید دستگاه خم کن و برش میلگرد

برای خرید این دستگاه ها می توان به شرکت های مختلف مراجعه کرد یکی از این شرکت ها شرکت تک پولاد می باشد . شرکت تک پولاد انواع مختلفی از محصولات و تجهیزات ساختمانی مانند قالب بتن ، داربست مثلثی ، داربست چکشی ، تخته سه لایی ، قلب پل ، قالب گرد ، پیچ تنظیم ، سرجک قابل رگلاژ ، انواع دستگاه خم کن و برش میلگرد را به فروش می رسانند . شما می توانید با مشاوره با کارشناسان این شرکت تجهیزات مورد نظر خود را تهیه نمایید .قیچی خم و برش میلگرد دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع