دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

خرید قالب بتن دست دوم قزوین
خرید قالب بتن دست دوم قزوین
اکتبر 26, 2019
لوله داربست فلزی
لوله داربست فلزی
اکتبر 26, 2019

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم : دستگاه های خم زن و برش میلگرد ( میلگردبرخاموت زن دارای انواع مختلف میباشند. در ساختمان سازی از میلگرد استفاده می شود . برای این که میلگرد ها را در اندازه های مختلف برش بزنند از دستگاهی به نام دستگاه خم وبرش میلگرد استفاده می کنند . جهت اطلاع از قیمت دستگاه خم و برش و دیگر ادوات آرماتوربندی با تک پولاد تماس حاصل نمایید.  میلگرد ها در اندازه های مختلف با روش های مختلف توسط دست و یا دستگاه های دیگر خم و یا برش داده می شود .

دستگاه خم و برش میلگرد دستگاهی است که از آن برای برش زدن و یا خم کردن میلگرد ها استفاده می کنند . خم وبرش میلگرد به سه روش انجام می گیرد :

  • دستی : در این روش میلگرد را به صورت دستی خم می کنند و یا برش می دهند . در این روش از خم کن های دستی استفاده می شود در این دستگاه فک زیرین برروی دستگاه سوار شده و فک روی که پیچ و مهره ای است متحرک است و به کمک آن می توان میلگرد را بین دو فک محکم کرد و اقدام به خم کردن و یا برش آن کرد .
  • نیمه اتوماتیک : در این راه میلگرد را به صورت نیمه اتوماتیک خم می کنند و یا برش می دهند .
  • تمام اتوماتیک : در این روش میلگردها را به صورت تمام اتوماتیک خم می کنند و یا برش می دهند .

مواردی که باید هنگام کار با دستگاه خم و برش رعایت کرد چیست ؟

  • میلگرد ابزاری تیز و سنگین است و این امکان وجود دارد که هنگام برش جرقه هایی ایجاد کند بنابراین باید دقت کنیم که هنگام کار با آن از تجهیزات ایمنی اعم از محافظ برای چشم ها , هم چنین لباس آستین بلند , دستکش برای جلوگیری از آسیب به دستان , چکمه های محکم برای جلوگیری از آسیب به پاها استفاده کنیم .
  • میلگردها طول زیادی دارند برای همین زمانی که می خواهند آن ها را خم و یا برش بدهند نیاز به فضای کافی است . خم و برش میلگرد ایجاد جرقه می کند و باید توجه کنیم تا در نزدیکی محل انجام این کار موادی که قابل اشتعال باشند وجود نداشته باشند .
  • قبل از برش میلگرد ها باید اندازه ای که مورد نظر است را مشخص کنیم و سپس به برش اقدام نماییم .
  • برای خم کردن میلگرد ها نباید از حرارت استفاده کنیم و سرعت خم کردن میلگرد نیز متناسب با دمای محیط و جنس میلگرد انتخاب می شود . به عنوان مثال در هوای سرد سرعت خم کردن میلگرد را کاهش می دهند و در هوای گرم سرعت خم کردن میلگرد را افزایش می دهند . هنگامی که میلگرد قطر زیاد و مقاومت بالایی دارد نیز سرعت خم کردن را پایین می آورند تا میلگردها قابلیت شکل پذیری خود را از دست ندهند .

خرید دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

برای خرید دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم باید به شرایط پروژه و نوع میلگرد های مصرفی توجه کرد . شرکت تک پولاد تمام این محصولات و تجهیزات را با بهترین و بالاترین کیفیت ارایه می کند .

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع