دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

خرید قالب بتن دست دوم زنجان
خرید قالب بتن دست دوم زنجان
اکتبر 26, 2019
قالب بندی عرشه پل
قالب بندی عرشه پل
اکتبر 26, 2019

دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

خرید دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز : این نوع از دستگاه ها را می توانید به شکل ثابت شده و یا متحرک و یا نیمه اتومات و یا کاملا اتومات تهیه کنید. برای خرید انواع دستگاه خم و برش و یا اطلاع از قیمت دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز با تک پولاد تماس حاصل فرمایید .

برای آسان سازی کار همان طور که در قبلا نیز آمد ممکن است قسمت دارای برش در کنار دستگاه خم زنی میلگرد تعبیه شود. نحوه کنترل کردن می تواند به شکل شاسی یدی یا پدالی انجام شود.برخی از این دستگاه ها به شکل هیدرولیکی کار می کنند.

بدین ترتیب که تیغه ی متحرک آنها با فشار دادن جک هیدرولیکی نصب شونده در دستگاه ها میلگرد ها را در تماس با تیغه ی ثابت شده پایین برش می دهند.

سیستمی که تا این قسمت معرفی شد همه به شکل نیم خودکار هستند و با این مفهوم که کاربر باید آرماتور را در محل که تیغه است تنظیم کند و بعد از آن دستگاه های آرن را برش دهد. بدیهی است که علامت زدن طول هایی که مورد نظرهستند بر روی میلگرد توسط کاربر انجام می گیرد و امکان خطا داشتن بدین ترتیب افزوده خواهد شد و در عین حال کیفیت و سرعت کار نیز پایین تر خواهد آمد.

برای برش زنی میلگرد هایی با ضخامت بالاتر از ۲۴ میلی باید از ماشین آلاتی خاص در این کار استفاده کرد چونکه امکان برشزنی آنها به وسیله نیروی انسانی امکان پذیر نیست . این نوع از تجهیزات در دنیای امروز انواع متفاوتی دارند و استفاده کردن از آنها در پروژه هایی بزرگتر که دارای کارگاه هستند و یا کارخانجاتی که تولید محصول بتنی نه فقط برای ضخامت های بالاتر بلکه برای تمرکز بالاتر برش زنی و خم کاری میلگردها با قطرهایی پایینتر نیز توجیه اقتصادی دارند، همانا  این نوع از ماشین ها امکان برش زنی چندین میلگرد را به شکل همزمان و در کنار هم دارند و سرعت و دقت بیشتری در مقایسه با نیروی کار انسان داشته و قیمت تمام شده ی کمتر و ایمنی بیشتری را دارا میباشند.

مزایای دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

میزان توان مصرفی این نوع ازماشین ها عمدتا با قدرت الکتریکی می باشند.

ببعضی از این دستگاه ها امکان کارکرد با سوخت ها فسیلی را هم دارد.

میزان توان مصرفی این دستگاه ها بسته به نوع قدرت برش زنی آنها می تواند تا اندازه ۶ کیلووات باشد.

این نکته نیز قابل توجه است که این نوع از سیستم ها دارای ظرفیت های متفاوت هستند و سقف توانایی برش آنها عمدتا از میلگردها  با ضخامت ۲۵ تا ۵۲ میلی قابل تغییر است . اخیرا با طرح شدن موضوعات نو ایمنی در کارکرد این ماشین ها به شکلی طراحی می شوند که در محل تیغه ی برش زنی در هنگام انجام برش در یک محفظه قرار می گیرد و تا وقتی که این محفظه بسته نشده عمل برش زنی انجام نخواهد شد .

تجهیزات برش زنی میلگرد

به این نوع از دستگاه ها گیوتین برشی یا دستگاه خم زن و برش زن میلگرد گفته می شود.

برای برش میلگرد هایی تا قطر ۱۲ میلی می توانیم از قیچی دستی استفاده کنیم.

در دنیای امروز برای برش دادن میلگرد ها تجهیزاتی جدیدتر و قوی تری با امکانات بیشتری در دسترس عموم است.

من جمله اینکه برای برش زنی میلگرد هایی با ضخامت تقریبی ۲۴ و کمتر می توانیم از دستگاه های برش زنی کم وزن و قابل حمل کردن همانند سیستم های برش پنوماتیک توسط کاربران حمل می شود استفاده کرد.

این نوع از سیستم ها به صورتی الکترومکانبکالی و هیدرولیک کار می کنند و  در هم اکنون بیشترین این تجهیزات قابلیت خم زنی و برش کردن به صورت یکزمان را دارا می باشند.

دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز

شرح مختصری از شیوه های اجرایی و اهداف و ویژگی های دستگاه خم و برش میلگرد با توجه به نقشه های متصل:

1.دیدگاه های متفاوت در دستگاه برش و خم میلگرد

2.سطح جانبی گرفته شده در راستای خطوط دستگاه خم زن و برش زن میلگرد در اول کاهش داشته و سپس موقعیت آن در راستای خطوط آمده است.

3.دیدگاه متناوب شونده در راس برش های عضو که تقریبا 90 درجه است .

4.دیدگاه شماتیکی که پشت سر دستگاه خم زن و برش میلگرد را نشان می دهد.

5.دیدگاه شماتیکی که سیستم های هیدرولیکی و ایمنی برش زن را نشان می دهد.

6.دیدگاه دستگاه خم زن و برش زن دندانه دار

7.دیدگاه بخشی از خم زن و برش زن میلگرد در خودرو هایی مانند لودر که نشانه ای از دلبستگی نسبی آنها برای ایمنی است.

خرید قالب بتن دست دوم زنجان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع