داربست های مدولار چکشی

قالب تونلی مشهد
قالب تونلی مشهد
اکتبر 26, 2019
قیمت اسکافلد
قیمت اسکافلد
اکتبر 26, 2019

داربست های مدولار چکشی

داربست های مدولار چکشی

داربست های مدولار چکشی

داربست های مدولار چکشی دارای چه خصوصیاتی هستند؟

داربست های مدولار چکشی : برای ساخت سازه های مختلف که ارتفاع بلندی دارند از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده می کنند . یکی از این تجهیزات که برای دسترسی راحت تر به نقاطی که ارتفاع زیادی دارند طراحی شده است داربست مدولار چکشی است .

داربست مدولار چکشی داربستی است که پایه های افقی محکمی دارند که در اندازه های متفاوت ساخته می شوند . همراه این پایه ها تجهیزاتی به نام سرجک قابل رگلاژ موجود است که به وسیله آن می توان ارتفاع این داربست ها را تنظیم کرد . بخش های ابتدایی و انتهایی این داربست ها روی هم دیگر قرار می گیرند و توسط این سرجک های قابل رگلاژ به هم دیگر متصل می شوند .  با ضربات چکش و چند عدد پین می توان این داربست ها را به هم متصل کرد .

استفاده از این داربست ها باعث می شود که بازدهی پروژه ها افزایش پیدا کند و کار کارگران برای بالا و پایین آمدن راحت تر می شود .

ویژگی های داربست چکشی

  • داربست های چکشی را می توان براحتی باز و بسته کرد و برای برپایی آن نیاز به تجهیزات ویژه ای نیست . این موضوع باعث می شود که سرعت اجرای کار بسیار افزایش پیدا کند .
  • کار با داربست های چکشی محدودیت ندارد این به این معنی است که می توان در حین اجرای کار آن را توسعه داد .
  • از این داربست های چکشی می توان برای سقف هایی که مسطح نیستند هم استفاده کرد .
  • این داربست ها وزن کمی دارند و این باعث می شود که این داربست ها را بتوان به راحتی حمل کرد .

شرکت تک پولاد

این شرکت در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و محصولاتی از این دست فعالیت می کند . شرکت تک پولاد با به کارگیری کارشناسان مجرب همه این محصولات را با بهترین کیفیت را ارایه می دهند . محصولات و تجهیزاتی مانند قالب بتن , قالب فلزی بتن , قالب بتن دست دوم , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی , داربست چکشی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم , لوله داربستی , قالب بتن خاص , قالب بتن نو , قالب فلزی , اسکافلد , اسکافلد دست دوم , قالب تونلی , جک سقفی دست دوم , قالب گرد , قوطی پروفیل دست دوم , تخته سه لایی , تخته سه لایی دست دوم , پلی وود , سولجر نو , سولجر دست دوم  از این دست هستند .

این شرکت همه این محصولات را به صورت فرسوده تهیه می کند و با تعمیر توسط کارشناسان خود آن ها را به صورت دست دوم و کارکرده عرضه می کند . شما می توانید با توجه به بودجه پروژه و کاربری آن تجهیزات مورد نیاز پروژه را تهیه نمایید .

شرکت تک پولاد در این سال هایی که فعالیت خود را آغاز کرده است تمام تلاش خود را نموده است که تجهیزات و محصولاتی را که به مشتریان خود عرضه می کند باکیفیت باشند و مشتریان از خرید خود راضی باشند .

قالب تونلی مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع