داربست مثلثی

قالب ساختمان سازی
سپتامبر 2, 2019
سیستم قالب بتن
سپتامبر 2, 2019

داربست مثلثی

آیا کاربرد داربست مثلثی می دانید؟

داربست مثلثی ( اسکافلد ) از فریم های مثلثی تشکیل شده که به صورت نر و ماده به هم وصل می شوند . داربست مثلثی در سه ارتفاع 50 سانت ، 75 سانت و 1 متر موجود است . برای اجرای سقف های بزرگ و با ارتفاع زیاد از داربست مثلثی استفاده می شود.

حدود چند سال می باشد که از این داربست ها در ساختمان سازی های بزرگ و کوچک استفاده می شود و استفاده از این وسیله تائیر زیادی در بازدهی کار ها نیز داشته و توانسته علاوه بر راحت کردن کار گارگران بازدهی کار آن ها نیز بالا برود.

با توجه به این مسئله که این داربست ها باید بسیار مقاوم و مستحکم باشند تا با اطمینان کامل از آن ها استفاده شود نتیجه می گیریم که کارفرمایان باید برای انجام انواع کارهای ساختمانی خود لوازم ساختمانی را از شرکت های معتبر و با تجربه خریداری کنند.

البته بسیاری از کارفرمایان نیز بیشتر به خرید نوع دست دوم این محصول تمایل نشان می دهند.پس این امر نیز بدیهی می باشد که باید این اطمینان را داشته باشند که محصولات آن شرکت آنقدر از کیفیت بالایی برخوردار باشد که با چندین بار استفاده باز هم کیفیت و مقاومت خود را از دست ندهد.

یکی از این شرکت ها که در زمینه ی فروش انواع لوازم ساختمانی از قبیل داربست مثلثی و جک سقفی و قالب فلزی و … نیز اعتبار بسیاری پیدا کرده است و در طی سالیانی که در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان برای خود پیدا کرده است شرکت تک پولاد می باشد.

این شرکت این افتخار را دارد تا بهترین و با کیفیت ترین و مهم تر از هه مقاوم ترین تجهیزات ساختمانی نو و دست دوم را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شماره تماس با تک پولاد 65102782-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع