خرید قالب بتن دست دوم گرگان

لوله داربست دست دوم کرج
لوله داربست دست دوم کرج
اکتبر 26, 2019
قالب تونلی بتن
قالب تونلی بتن
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان با ارزانترین قیمت

خرید قالب بتن دست دوم گرگان : تک پولاد شرکتی است که در تولید و فروش تجهیزاتی مانند قالب بتن , قالب بتن دست دوم , داربست مثلثی , جک سقفی , لوله داربستی , اسکافلد چکشی , سرجک قابل رگلاژ , قالب پل , اسکافلد مثلثی , قالب گرد فعالیت می کند . قالب بتن وسیله ای است که بتن را در آن می  ریزند تا وقتی که بتن محکم می شود ظاهری یکدست داشته باشد .

قالب بتن چیست ؟

بتن ماده ای است که که پایه آن سیمان است و برای چسبندگی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد . بتن بعد از تیخیر آب موجود در آن ساختاری محکم را به وجود می آورد . برای شکل دادن بتن در ساختمان از قالب های بتن استفاده می شود . قالب های بتن در شکل ها و جنس های گوناگون ساخته می شود و در ساختمان های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد .

قالب بندی از پراهمیت ترین مراحل ساخت سازه های بتنی است برای انجام هر چه بهتر قالب بندی باید قالبی مناسب ساختمانی که می خواهد ساخته شود را انتخاب کنیم . موارد دیگری نیز وجود دارد که در حین قالب بندی باید رعایت کنیم .

  • قالب ها را طوری باید بسازند و نصب کنند که شکلی به بتن بدهد که مورد انتظار است .
  • قالب های انتخابی باید به اندازه کافی محکم باشند تا بتوانند وزن بتن و فشار های وارده را تاب بیاورند .
  • هنگام قالب بندی باید قالب ها را مورد بازرسی قرار بدهیم و مطمئن شویم که درز و شکافی نداشته باشد . اگر در این قالب ها درزی باشد باعث خروج آب بتن و خراب شدن آن می شود .
  • این قالب ها باید به طوری طراحی شوند که قابل حمل باشند و کارگرها این توان را داشته باشند که قالب را جابه جا کنند .
  • قالب های مصرفی باید به راحتی باز و بسته شوند تا در زمان صرفه جویی شود .

انواع قالب های بتنی

  • قالب چوبی : از نخستین قالب های استفاده شده برای بتن که تخته های خورده چوب ساخته می شود . طول عمر این قالب ها کم است اما به دلیل منعطف بودن از آن حتی در کارهای پیچیده نیز استفاده می شود .
  • قالب مهندسی : این قالب توسط مهندسان طراحی شده است و چهارچوب هایی از جنس فلز می باشد . طول عمر این قالب ها بالا است و سرعت ساخت آن ها نیز زیاد است و استفاده از آن ها به صرفه است .
  • قالب فولادی : این قالب محکم و دارای طول عمر بالا است و در پروژه هایی که حجم کار بالاست مورد استفاده است . این طول عمر بالا باعث می شود که علی رغم قیمت بالا از آن ها استفاده شود .
  • قالب آجری : در این نوع قالب دیواری با ضخامت 10 تا 20 سانتی متری ساخته می شود که بتن را در این قالب می ریزند . در ساخت این قالب باید توجه کنیم که آب وارد آن ها نشود .

 

خرید قالب بتن دست دوم گرگان را می توانید از شرکت تک پولاد با بهترین کیفیت تهیه نمایید .

 

لوله داربست دست دوم کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع