خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم قم
خرید قالب بتن دست دوم قم
اکتبر 26, 2019
قالب پل
قالب پل
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج با ارزان ترین قیمت

خرید قالب بتن دست دوم کرج : برای خرید قالب بتن دست دوم در کرج و تهران  یا اطلاع از قیمت قالب بتن دست دوم کافیست با تک پولاد تماس بگیرید . در ساخت وساز صنعتی است تجهیزات و لوازم  بسیاری کاربرد دارد .

یکی از موادی که برای محکم کردن و اتصال مصالح در ساختمان ها استفاده می شود بتن است . بتن از بهترین و کارآمد ترین مواد مصرفی در ساختمان ها است و در هر ساختمانی که ساخته می شود می توان گفت که از بتن استفاده می شود . برای استفاده از بتن در ساختمان آن ها را در قالب های مختلفی می ریزند .

قالب بتن

بتن ترکیبی از موادی مانند سیمان و مصالح دانه درشت است که آب را به آن ها اضافه می کنیم . بتن را می توان در مصارف مختلف استفاده کرد البته با کمی تغییر در ترکیبات آن و مواد سازنده  استفاده شده در آن . بتن را در قالب های مختلف می ریزند و بعد از سفت ومحکم شدن آن ساختاری یکپارچه و محکم به وجود می آید .

این قالب ها از جنس های مختلف ساخته می شوند و از هرکدام از آن ها می توان در مصارف گوناگون بهره برد .

قالب های بتن در چند نوع تولید می شود ؟

  • قالب چوبی : از اولین قالب هایی که برای بتن ریزی در ساختمان مورد استفاده قرار گرفت این قالب های چوبی است . در ساخت این قالب از تخته های سه لایی و یا تخته های خورده چوب استفاده می شود . ساخت این قالب ها زمان بر و طول عمر آن ها پایین است اما دلیلی که باعث می شود از این قالب هنوزهم استفاده شود انعطاف پذیری آن است .
  • قاالب مهندسی : این قالب توسط مهندسان و طراحان ساخته شده است . این قالب فلزی است و در ساخت آن از فلز هایی مانند فولاد و آلومینیوم استفاده شده است . این قالب ها در مدت زمان کوتاهی ساخته می شوند و سرعت انجام کار را افزایش می دهند . علاوه بر این طول عمر این قالب ها نیز بالا می باشد .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به هم متصل اند و به شکل مجموعه ای از قالب ها هستند . قالب های پلاستیکی سبک و مقاوم اند و می توان آن ها را بازیافت کرد . تولید این نوع قالب به صورت انبوه صورت می گیرد و زمان انجام کار را پایین می آورد و به همین دلیل می تواند برای ساخت خانه های زیاد با هزینه کم بهترین انتخاب باشد .
  • قالب فولادی : این نوع قالب را به طور معمول در پروژه هایی که حجم کار زیاد است استفاده می کنند . قیمت این نوع قالب بالا است اما به علت طول عمر بالی آن مهندسان راضی به استفاده از آن در کار خود می شوند .

خرید قالب بتن دست دوم کرج از تک پولاد

قالب ها را با توجه به نیاز کار انتخاب می کنیم و با توجه به محدوده مالی پروژه می توانیم قلب بتن نو و یا قالب بتن دست دوم تهیه بکنیم . شرکت تک پولاد در تولید و فروش این محصولات فعالیت می کند و شما می توانید خریدی با اطمینان خاطر را با خرید از این شرکت تجربه کنید .

خرید قالب بتن دست دوم قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع