خرید قالب بتن دست دوم لرستان

لوله داربست ۶متری تهران
لوله داربست ۶متری تهران
اکتبر 26, 2019
قیمت قالب نیوجرسی
قیمت قالب نیوجرسی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم لرستان

خرید قالب بتن دست دوم لرستان

خرید قالب بتن دست دوم لرستان

خرید قالب بتن دست دوم لرستان

خرید قالب بتن دست دوم لرستان : در عصر امروز در ساخت و ساز ها از وسایل هایی بهره می برند که کار ساختمان سازی را سرعت ببخشد و ساختمان هایی با استحکام را با استفاده از آن ها بسازند . یکی از مراحلی که در ساخت سازه های بتنی اهمیت دارد قالب بندی است . این مرحله اگر درست و مناسب اجرا شود می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه  شوند .

قالب بندی چیست ؟

برای قالب بندی به بهترین نحو باید به نکاتی توجه و دقت کنیم . مهم ترین نکته این است که قالب بتن انتخابی با نوع و شرایط ساختمان متناسب باشد و هماهنگی کامل را با پروژه داشته باشد . بعد از انتخاب مناسب قالب بتن باید در حین اجرا دقت کافی صورت بگیرد تا قالب بندی را درست انجام گیرد .

قالب بتن

برای ساخت خانه های بتنی بتن را درون قالب هایی می ریزند تا بعد از محکم شدن به شکل لازم در بیاید . این قالب ها جنس و انواع مختلفی دارند . از هر کدام از این قالب ها برای نوع خاصی ساختمان ها با کاربرد های مختلف استفاده می شود .

انواع قالب بتن

  • قالب آجری : این نوع قالب برای دیوارهای حایلی که در مجاورت خاک قرار دارند استفاده می شود . برای اجرای این نوع قالب با توجه به ارتفاع بتن و نیروی وارده دیواری به ضخامت 10 تا 20 سانتی متر ساخته می شود . برای این که آب بتن از آن خارج نشود قبل از بتن ریزی دیوار توسط یک نایلون پوشیده می شود . اگر نتوان دیوار را با نایلون پوشاند باید فبل از بتن ریزی آجرها را حسابی آب پاشی کنیم البته باید توجه کنیم که داخل قالب ها آب تجمع نکند .
  • قالب چوبی : این قالب ها توسط تخته های چند لایی و چهارتراش قطعات الوارساخته می شوند . این قالب ها را معمولا در اندازه هایی می سازند که حمل آن ها در کار امکان پذیر باشد . در حین بتن ریزی باید توجه کنیم که سطوح نرم و لبه های این قالب آسیب نرسد . علاوه بر هنگام بتن ریزی در انبار کردن این قالب ها نیز باید رعایت مسایل ایمنی را کرد تا آسیبی به این قالب ها وارد نشود .
  • قالب فولادی : این قالب ها را در مواردی به کار می برند که حجم کار پروژه زیاد باشد . در ابتدا شاید به نظر بیاید که قیمت این قالب ها زیاد است اما طول عمر بالایی که این قالب ها دارند باعث می شود که کارفرمایان از این قالب ها استفاده کنند . این قالب ها به سرعت باز و بسته می شوند .

خرید قالب بتن دست دوم لرستان با قیمت مناسب

برای خرید قالب بتن دست دوم لرستان  میتوانید به شرکت تک پولاد که در این رابطه کار می کند مراجعه نمایید .  این قالب ها را می توان به صورت قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو تهیه کنید . قالب فلزی بتن را که می خواهید تهیه کنید باید کیفیت مناسب را داشته باشند .

لوله داربست ۶متری تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع