خرید قالب بتن دست دوم قزوین

قالب فلزی بتن چیست
قالب فلزی بتن چیست
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم
دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

خرید قالب بتن دست دوم قزوین با ارزان ترین قیمت

خرید قالب بتن دست دوم قزوین :شرکت تک پولاد در زمینه تولید و فروش تجهیزات ساختمانی مانند قالب های ساختمانی و انواع داربست ها و جک های سقفی و غیره فعالیت دارد . علاوه بر فروش این تجهیزات شرکت تک پولاد به تعمیر و بازسازی تجهیزات ساختمانی نیزپرداخت .

بنابراین مشتریان این تجهیزات می توانند وسایل و تجهیزات مورد نیاز پروژه های خود را هم به صورت نو وبه صورت دست دوم و کارکرده از این شرکت تهیه بکنند . ما در این جا به معرفی یکی از تجهیزاتی که شرکت تک پولاد آن را عرضه می کند می پردازیم .

قالب بتن

بتن از ترکیب سیمان و مصالح دانه درشت ساخته شده که کمی آب به آن اضافه می شود . بعد از خشک شدن این آب ساختاری محکم پدید می آید . از بتن مدت زمان طولانی است که در ساختمان سازی استفاده می شود و یکی از بهترین و قوی ترین مواد اتصال دهنده مصالح در ساختمان ها شناخته می شود .

در طول این سال ها از مواد دیگری نیز برای اتصال مصالح در ساختمان ها استفاده شده است اما طول عمر و استحکام کافی را نداشته اند و نتوانسته اند که جای بتن را بگیرد .

بتن را در قالب های مختلف می ریزند که هر کدام از این قالب ها را برای ساختمان هایی با کاربری متفاوت استفاده می کنند.

قالب های گوناگون بتن

  • قالب چوبی : این قالب از اولین قالب هایی است که برای بتن استفاده شده است . این قالب طول عمرکمی دارد و در مدت زمان کمتری نسبت به قالب هایی با جنس های دیگر دوام می آورد . زمان ساخت آن نیز بیشتر از سایر قالب ها است اما دلیلی که باعث می شود از این قالب ها حتی در ساختمان های پیچیده استفاده کنند این است که قالب های چوبی دارای انعطاف هستند .
  • قالب مهندسی : این قالب همان طور که از اسم آن مشخص است توسط مهندسان طراحی شده و از فلز ساخته شده است . این قالب ها طول عمر بالا دارند و سرعت ساخت آن ها نیز بالاست و می توان برای پروژه های عظیم نیز از آن ها بهره جست .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها از جنس پلاستیک هستند و به هم دیگر وصل شده اند . این قالب ها سبک هستند و مقاومت زیادی دارند و طول عمر این قالب ها زیاد است . این قالب ها را می توان بازیافت کرد و به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند .

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

این قالب ها را مهندسان با توجه به ساختمان در حال ساخت و کاربری آن انتخاب می کنند و با توجه به منابع مالی پروژه این قالب ها را دست دوم و یا نو خریداری می کنند . نکته مهم این است که این قالب ها چه نو باشد و چه دست دوم و کارکرده باید از کیفیت و مقاومت کافی برخوردار باشد تا در هنگام کار و بتن ریزی برای کار مشکل و دردسر ایجاد نکند .

قالب فلزی بتن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع