خرید قالب بتن دست دوم شیراز

قالب بندی فلزی
قالب بندی فلزی
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش میلگرد چیست؟
دستگاه خم و برش میلگرد چیست؟
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم شیراز

خرید قالب بتن دست دوم شیراز

خرید قالب بتن دست دوم شیراز

خرید قالب بتن دست دوم شیراز با قیمت ارزان

خرید قالب بتن دست دوم شیراز : شرکت تک پولاد شرکتی است که در زمینه تولید و فروش تجهیزات ساختمانی فعالیت دارد و این تجهیزات را با بالاترین کیفیت به مشتریا خود عرضه می کند . این شرکت دارای کادری مجرب است که شما می توانید با مشاوره با آن ها خریدی با رضایت و اطمینان خاطر را داشته باشید . این شرکت علاوه بر فروش این تجهیزات تعمیر و باسازی این تجهیزات را نیز انجام می دهند .

این تجهیزات با تنوع مختلف را برای کاربرد های مختلف در ساختمان سازی استفاده می کنند و برخی از این تجهیزات نقش مهمی در ساختمان دارند بنابراین باید از کیفیت و استحکام کافی برخوردار باشند که باعث ایجاد سانحه در اجرای کار نشوند.

یکی از این تجهیزات که در ساختمان ها بسیار پر کاربرد هستند قالب های بتن هستند .

بتن از چه موادی ساخته شده است ؟

بتن از موادی مانند سیمان مایع و مصالح درشت دانه تشکیل می شود . بعد از ترکیب این مواد با هم دیگر سفت می شوند . البته ممکن است که بتن از مواد دیگر نیز باشد که با توجه به مواد به کار رفته در ترکیب آن می توان آن را در موارد مختلف به کار برد . به طور مثال آسفالت نیز نوعی بتن به حساب می آید که در سطح خیابان ها و جاده ها به کار می رود .

بتن را در ساختمان سازی در قالب های متفاوتی می ریزند که هر کدام ویژگی خاصی دارند و برای کارهای متفاوت استفاده می شود .

اشکال متفاوت قالب بتنی

  • قالب چوبی : این قالب توسط تخته های چوبی سه لایه و تخته های خورده چوب ساخته می شود . این قالب ها در کارگاه ها ساخته می شود و زمان زیادی می برد و برای ساختمان های بزرگ نمی تواند گزینه مناسبی باشد زیرا زمان اجرای کار را افزایش می دهد . طول عمر این قالب ها کوتاه می باشد البته انعطاف پذیری بالای آن توجیهی برای استفاده از این قالب است.
  • قالب مهندسی : این قالب از قالب های چهارچوب دار ساخته می شوند این چهار چوب ها از جنس فلز است . این فلز می تواتد از جنس آلومینیوم و یا فولاد باشد . این قالب با سرعت بالا تولید می شود و زمان اجرای پروژه را تا حدود زیادی افزایش می دهد .
  • قالب پلاستیکی : این قالب به صورت مجموعه های قالب های به هم متصل ساخته شده است . این قالب ها سبک و مستحکم هستند و بازیافت می شوند . طول عمر آن ها نیز زیاد می باشد و سرعت ساخت آنها نیز بسیار بالا می باشد .
  • قالب روپوش دار ( عایق موقت ) : این قالب ها از جنس قالب های بتنی عایق ساخته می شود . این قالب بعد از بتن ریزی نیز در محل باقی می مانند و نقش عایق را بازی می کند . سرعت ساخت این قالب ها نیز بال می باشد .

انواع مختلف این قالب ها را می توان هم به صورت قالب بتنی نو و هم به صورت کارکرده و دست دوم تهیه کنید .

قیمت خرید قالب بتن دست دوم شیراز از تک پولاد

 

قالب بندی فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع