خرید قالب بتن دست دوم زنجان

قالب بندی پل
قالب بندی پل
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز
دستگاه خم و برش ميلگرد تک فاز
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم زنجان

خرید قالب بتن دست دوم زنجان

خرید قالب بتن دست دوم زنجان

خرید قالب بتن دست دوم زنجان با قیمت ارزان

قالب بتن

یکی از مهم ترین مراحل ساختمان های بتنی قالب بندی ساختمان است . انجام صحیح قالب بندی این امکان را به ما می دهد که در زمان و هزینه پروژه صرفه جویی نماییم . برای اجرای درست قالب بندی باید قالب که برای این کار انتخاب می کنیم متناسب با نوع ساختمان باشد . این قالب ها را با انواع مختلف مواد می سازند . این قالب های مختلف را در سختمان های مختلف با کاربرد های گوناگون بهره می برند .

در بعضی مواقع این قالب ها را به صورت قالب بتن دست دوم نیز تهیه و استفاده می کنند . ما در این جا چند نمونه از این قالب ها را معرفی می کنیم :

  • قالب بتن آجری : در این نوع از قالب دیواری از آجر که 10 تا 20 سانتی متر ضخامت داشته باشد ساخته می شود. چون آجر ها آب بتن را به خود جذب می کنند قبل از ریختن بتن در این قالب توسط نایلون دیواره های قالب را می پوشانند . اگر امکان این نبود که با نایلون دیواره های قالب را بپوشانیم می توانیم آجر ها را قبل بتن ریزی کاملا آب پاشی کنیم . در کار با این قالب ها باید توجه کنیم که آب داخل قالب جمع نشود .
  • قالب بتن چوبی : این قالب ها را از تخته و قطعات الوار ها و تخته های چندلا می سازند . این قالب ها را در اندازه های مناسب و قابل حمل می سازند . این قالب ها را برای جلوگیری از جذب آب بتن روغن کاری می کنند . این قالب ها را به خاطر منعطف بودن حتی در پروژه های پیچیده نیز به کار می برند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب ها را در ساختمان هایی که حجم کار و سطوح متنوع زیاد باشد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای قالب بندی باشد . این قالب علی رقم قیمت بالایی که دارد به دلیل طول عمر بالا و دوام آن مورد استفاده قرار می گیرد و این طول عمر بالا قیمت زیاد آن را می تواند توجیه کند .
  • قالب بتن روپوش دار : این قالب در کارگاه های ساختمانی ساخته می شود و از جنس قالب بتنی عایق می باشد . ای نوع قالب بعد از انجام بتن ریزی در محل بتن ریزی باقی می مانند و اثرات مانند عایق صوت و رطوبت را در ساختمان دارد .

خرید قالب بتن دست دوم زنجان

برای خرید قالب بتن دست دوم  در زنجان باید به شرکت هایی که وسایل و تجهیزات ساختمانی را به فروش می رسانند مراجعه کنید ، شرکت تک پولاد یکی از این شرکت ها می باشد که تمامی محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی به مشتریان عرضه می کند .

قالب بندی پل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع