خرید قالب بتن دست دوم رشت

قالب بندی بتن اکسپوز چگونه انجام می گیرد؟
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش ميلگرد پارس خاموت
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم رشت

در ساختمان ها از موادی برای اتصال مصاح ساختمان و محکم کردن آن ها به یکدیگر استفاده می شود . یکی از این مواد که قوی ترین و بهترین نوع این مواد هم به حساب می آید بتن است . بتن از زمان های دور در ساختمان سازی استفاده می شود . در این سال ها از مواد دیگر هم به همین منظور استفاد شده اما استحکام کافی را نداشته اند . به همین دلیل برای استحکام بیشتر در ساختمان ها هنوز هم از بتن استفاده می شود . در متن زیر به شرح و بتن وچگونگی استفاده آن در ساختمان ها اشاره می کنیم .

قالب بتن

بتن خود از ترکیب سیمان و آب و مصالح دانه درشت تشکیل شده که بعد از بتن ریزی این آب تبخیر می شود و بتن سفت و محکم می شود . این بتن را در قالب هایی می ریزند که در هر ساختمان با هر کاربری متفاوت نوع وجنس این قالب ها هم فرق می کند . طراحان و مهندسان با توجه به ساختمانی که در حال ساخت است از قالب های مختلفی استفاده می کنند که این قالب ها سعی می شود مناسب با پروژه انتخاب شود تا کار را برای کارگران و مهندسان آسان تر و ساده تر بکند .

قالب های بتنی در چه انواعی قابل دسترس هستند ؟

  • قالب چوبی : این قالب قالبی سنتی و قدیمی است که از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفت . این قالب همان طور که از اسم آن مشخص است از چوب ساخته می شود . این قالب ها به دلیل ساخته شدن از چوب انعطاف پذیرند و این ویژگی از مهم ترین مزیت های این قالب است که با وجود طول عمر کم و زمان ساخت زیاد باز هم از این قالب استفاده می شود .
  • قالب مهندسی : این قالب فلزی بتن است و در چهارچوب های آن از فلز هایی مانند فولاد و آلومینیوم استفاده شده است . طول عمر این قالب و سرعت ساخت آن بالاست .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به وصل شده اند و به صورت مجموعه ای از قالب ها هستند . از ویژگی های مهم این قالب سبک وزن بودن و مقاوم بودن است . علاوه بر این ویژگی هایی که ذکر شد این قالب ها را می توان بازیافت نمود . طول عمر و سرعت ساخت این قالب ها بالاست و از آن ها بیشتر در ساخت خانه های زیاد و هزینه کم استفاده می شود .
  • قالب فولادی : این قالب برای پروژه هایی که حجم کار در آن ها بالا است بسیار مناسب است . هزینه استفاده از این قالب ها بالا است اما به خاطر طول عمر بالایی که دارند این هزینه را برای صاحبان کارتوجیه می کند .

خرید قالب بتن دست دوم رشت

با توجه به نیاز پروژه خود می توانید این قالب ها را قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو خریداری بکنید . البته در هر کدام از این نوع قالب ها باید توجه کنیم که کیفیت مناسب را داشته باشند . شرکت تک پولاد می تواند همه این تجهیزات را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه بکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع