خرید قالب بتن دست دوم خوزستان

خرید قالب بتن دست دوم تهران
اکتبر 26, 2019
قالب بتنی)
قالب بتنی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم خوزستان

برای ساختن سازه های بتنی از تجهیزات مختلفی استفاده می شود . یکی از این تجهیزات قالب بتن است . قالب بتن برای اجرای قالب بندی ساختمان مورد استفاده است . ما می خواهیم در این جا با آن ها آشنا شویم .

بتن و قالب بتن چیست ؟

بتن از مخلوط سیمان و مصالح دانه درشت ساخته شده است که کمی آب به آن اضافه می شود . این ماده از بهترین و محکم ترین مواد ی است که برای چسباندن مصالح ساختمان ها به هم از آن استفاده می کنند . در سازه های بتنی برای این که ماده شکل یکنواخت و یکدستی داشته باشد آن را در قالب هایی مختلف با جنس های مختلف می ریزند .

قالب بندی

از مهم ترین مراحل اجرای سازه های بتنی قالب بندی است . اجرای مناسب قالب بندی باعثت صرفه اقتصادی و افزایش سرعت ساخت و ساز می شود . برای اجرای مناسب قالب بندی باید قالبی را برای ساختمان انتخاب کنیم که متناسب با آن ساختمان باشد . برای انجام قالب بندی مناسب باید کارهایی را انجام بدهیم که در متن زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

  • قالب بتن مورد استفاده باید به گونه ای باشد که اندازه و شکل بتن در نهایت به آن شکلی باشد که انتظار آن را داشتیم .
  • قالب به نوعی باشد که به راحتی بتوان آن را حمل کرد .
  • قالبی که مورد استفاده قرار می گیرد اید به گونه ای باشد که به آسانی قابل باز و بسته شدن را داشته باشند و استفاده از آن ها زمان بر نباشد .
  • قالب ها را باید بهد از قالب بندی باید مورد بررسی قرار بدهیم تا درز و شکافی نداشته باشند که از این راه آب بتن خارج شود در کار ایجاد مشکل کند .
  • این قالب های مصرفی باید به اندازه کافی محکم و مقاوم باشند تا بتوانند که وزنی که به آن ها وارد می شوند را تحمل بکنند .

یکی دیگر از مراحل ساخت سازه های بتنی قالب برداری است که این مرحله نیز دارای شرایطی است .

  • قالب را باید زمانی برداریم که بتن بتواند شکل خود را حفظ کند و زیاد دچار تغییر نشود .
  • پایه ها و قالب های باربری که در قالب بندی نصب می شوند باید قبل از این که بتن به اندازه کافی استحکام پیدا نکرده است برچیده نشود .
  • این قالب های باربر و پایه ها باید مرحله به مرحله جمع شود و به گونه ای این کار انجام شود که ضربه و آسیبی به بتن ها وارد نشود .
  • اگز قالب ها را قبل از این که دوره مراقبت پایان بپذیرد جمع شود باید تدابیری برای ادامه مراقبت از بتن بعد از قالب برداری اندیشه شود .

با انجام این کارها شما می توانید یک سازه بتنی مقاوم و محکم را داشته باشید .

خرید قالب بتن دست دوم خوزستان

انواع مختلفی از قالب های بتن تولید می شود که هر کدام از این ها را برای ساختمان ها مختلف به کار می برند . یکی از این انواع خرید قالب بتن دست دوم خوزستان می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع