خرید قالب بتن دست دوم تهران

خرید قالب بتنی گرد
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم خوزستان
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم تهران

در ساختمان های در حال ساخت از روش های و مصالح مختلف بنا به نوع ساختمان بهره می برند . این تجهیزات و مصالح به صورتی انتخاب می شوند که اجرای کار را آسان تر و ایمنی کارگران را افزایش بدهد . در ساخت یک ساختمان زمان از فاکتور های بسیار مهم می باشد این مصالح و تجهیزات انتخابی می توانند تا مقدار زیادی به افزایش سرعت انجام پروژه کمک بکنند . یکی از مصالح مورد استفاده در ساختمان سازی قالب بتن است که با آن آشنا می شویم .

قالب بتن

بتن از ترکیب موادی مانند سیمان مایع و مصالح درشت ساخته می شود . این مواد بعد از انجام بتن ریزی در ساختمان ها محکم وسفت می شوند و ساختار محکمی را به وجود می آورند . بتن از مستحکم تری موادی است که به عنوان ماده اتصال دهنده در ساختمان ها استفاده می شود . از سالیان دراز از بتن استفاده می شد اما در این سال ها از مواد دیگری نیز استفاده شد که به خاطر نداشتن استحکام کافی از بین می رفتند . بنابراین ماده ای نتوانست جای بتن را بگیرد و همچنان از این ماده در ساختمان سازی بهره می برند .

بتن می تواند با تغییراتی در ترکیباتش می تواند در مکان های مختلف با کاربری های مختلف استفاده شود . به عنوان مثال آسفالت نیز نوعی بتن است که از ترکیب موادی مانند سیمان و قیر تولید می شود . از این مواد در سطح خیابان ها و جاده ها استفاده می شود .

بتن را در قالب های مختلف می ریزند که به عنوان مثال ماچند نمونه از آن ها را بیان می کنیم :

  • قالب چوبی : این نوع از قالب از تخته های چوبی و یا تخته خورده چوب ساخته می شود . ساختن این قالب ها زمان زیادی می برد و در پروژه های بزرگ استفاده از آن ها زمان ساخت وساز را افزایش چشم گیری می دهد . با توجه به زمان بر بودن توجیه استفاده از این قالب ها به علت انعطاف پذیر بودن آن است .
  • قالب مهنسی : این قالب ها توسط مهندسان طراحی می شود و دارای چهار چوب هایی از جنس فلز است . این فلز استفاده شده در این چهارچوب ها می تواند از فولاد ویا آلومینیوم باشد . ساخت این قالب ها نیز با سرعت انجام می گیرد و دارای طول عمر بالایی نیز می باشند .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به شکل مجموعه هایی از قالب های متصل به هم ساخته شده اند . این قالب ها سبک و محکم هستند . زمان ساخت این قالب زیاد نیست و به صورت انبوه تولید می شود . از این قالب ها برای ساختن خانه های زیاد با هزینه کم استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم تهران

برای خرید این قالب ها باید توجه کنید که قالبی را تهیه کنید که از کیفیت مناسب برخوردار باشد . شما می توانید از شرکت تک پولاد این تجهیزات را با بالاترین کیفیت تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع