خرید قالب بتن دست دوم تبریز

فروش قالب نیوجرسی
فروش قالب نیوجرسی
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتنی گرد
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم تبریز

در ساختن ساختمان های امروزی از مصالح و تجهیزات گوناگونی استفاده می شود . این تجهیزات با توجه به پیشرفت در صنعت ساختمان سازی دپار تغییرات و تحول شده اند . یکی از موادی که در ساختمان سازی از دیر باز مورد استفاده است ا بتن است . بتن از سال های دور در ساختمان سازی مورد استفاده بوده است و مواد گوناگونی در دوران های گوناگونی به جای آن استفاده شده است اما به دلیل این که استحکام کافی را نداشته اند همچنان استفاده از بتن خواهان بیشتری دارند . بتن از مستحکم ترین و قوی ترین مواد مورد استفاده در ساختمان سازی است . ما در این جا به معرفی آن می پردازیم .

قالب بتن

بتن از موادی که با نسبت معین با هم ترکیب می شوند تهیه شده است . این مواد شامل مصالح دانه درشت و سیمان مایع است . این مواد بعد از مدتی محکم وسفت می شوند .البته ممکن است بتن از موادی دیگر نیز ترکیب شود  که با توجه به این تفاوت در ترکیبات می توان از آن در مصارف گوناگون استفاده کرد . آسفالت نیز نوعی بتن به شمار می رود که در آن از سیمان وقیر استفاده شده است . از آسفالت برای سطح جاده ها و عایق کردن پشت بام ها استفاده می شود .

قالب های بتنی در انواع متفاوت و جنس های مختلف موجود است که ما به چند نوع از آن ها اشاره می کنیم :

  • قالب چوبی : این قالب ها از جنس تخته های سه لایه و یا تخته های خرده چوب در کارگاه ها ساخته می شوند . ساخت این قالب ها ساده است اما زمان بر است به همین دلیل در ساختمان های بزرگ و عظیم به دلیل اهمیت سرعت انجام کار استفاده از آن ها کمتر رواج دارد . البته یکی از ایراد های آن این است که طول عمر آن کم است. یکی از مزیت های مهم این قالب انعطاف پذیر بودن آن است .
  • قالب مهندسی : این قالب دارای چهارچوب های فلزی از جنس آلومینیوم و یا فولاد است . این قالب در زمان کم و به طور انبوه ساخته می شود بنابراین استفاده از این قالب می تواند به طرز چشم گیری سرعت اجرای پروژه را افزایش بدهد .
  • قالب پلاستیکی : این قالب به صورت مجموعه قالب های به هم متصل ساخته شده است . این قالب ها سبک ومحکم هستند . از این قالب ها به طور معمول در ساخت ساختمان های انبوه با هزینه کم بهره می برند .
  • قالب روپوش دار عایق موقت : این قالب عایق است و بعد از شکل گیری ومحکم شدن بتن در محل می ماند و ساختمان را در برابر صدا و دما عایق می کند . علاوه بر این ویژگی ها سرعت ساخت آن نیز بالاست .

خرید قالب بتن دست دوم تبریز

شرکت تک پولاد شرکتی است که این تجهیزات ساختمانی را با بالاترین و بهترین کیفیت ارایه می دهد . شما می توانید با بررسی دقیق پروژه خود تجهیزات مورد نظر را از این شرکت تهیه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع