خرید قالب بتن دست دوم اهواز

قالب های .
قالب های بتنی
اکتبر 26, 2019
داربست مثلثی کارکرده
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم اهواز

در ساختمان سازی از مواد و مصالح گوناگونی استفاده می شود یکی از این مواد بتن است . بتن را در قالب های مختلف می ریزند ودر ساختمان از آن استفاده می کنند . استفاده از بتن از سال های دور رواج داشته است و به دلیل استحکام و دوام زیادی که دارد همچنان از آن استفاده می شود . ما در این جا می خواهیم به معرفی قالب بتن خواهیم پرداخت .

قالب بتن

بتن متشکل از موادی شامل سیمان مایع و مصالح دانه درشت است . این مواد نام برده بعد از ترکیب شدن با هم بعد از مدتی سفت و محکم می شود و ساختاری یکپارچه را به وجود می آورد .البته پایه ترکیبات بتن می تواند مواد دیگری اعم از آهک و سیمان و مواد دیگر باشد . با توجه به نوع ترکیب بتن از آن در مصارف مختلف استفاده می شود . بتن را در قالب های مختلفی می ریزند و در ساختمان های مختلف از آن استفاده می کنند .

انواع مختلف قالب هایی که بتن در آن ها قرار می گیرد چیست ؟

  • قالب چوبی : این نوع قالب در کارگاه ها با تخته های سه لایه و یا تخته خورده چوب ساخته می شود . این قالب ها ساخته شدنشان کمی زمان بر است و در ساختمان های بزرگ سرعت اجرای کار را کند می کند . طول عمر این قالب ها نیز کوتاه است اما انعطاف پذیری آن ها نسبت به قالب های دیگر بیشتر است .
  • قالب مهندسی : این قالب ها به صورت چهار چوب هایی از جنس فلز هستند . این فلز می تواند از فولاد ویا آلومینیوم باشد . ساخت این قالب ها باسرعت بالا انجام می شود و طول عمر آن ها نیز بالا است .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به شکل مجموعه ای از قالب های به هممتصل شده تولید می شوند . این قالب ها سبک و محکم اند و قابلیت بازیافت را دارند . در ساخت خانه های زیاد و با هزینه کم استفاده از این قالب ها رواج زیادی دارد .
  • قالب روپوش دار عایق موقت : این قالب ها از موادی عایق ساخته می شوند و بعد از انجام بتن ریزی و محکم شدن بتن در محل می مانند و کار عایق صدا و رطوبت را انجام می دهند . سرعت انجام کار در این نوع از قالب ها نیز زیاد است .
  • قالب بتنی کوفور و یا صندوقی : این قالب از دو شبکه چهارخانه تقویت شده ساخته شده است . این قالب در کارخانه ساخته می شود نیازی به باسازی درون کارگاه ها ندارد . زمانی که بتن درون این قالب ریخته می شود آب اضافی آن به وسیله صافی های قالب حذف شده و بتن محکم و سفت می شود .

خرید قالب بتن دست دوم اهواز

ما می توانیم این قالب ها را هم به صورت قالب بتن نو وهم دست دوم تهیه واستفاده کنیم . شرکت تک پولاد قالب های بتنی نو ودست دوم را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان خود عرضه می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع