خرید قالب بتن دست دوم اصفهان

داربست مثلثی چیست ؟
اکتبر 26, 2019
میان بولت چدنی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم اصفهان

استفاده از بتن از زمان های دور در ساختمان سازی رواج داشته است . در طی این زمان از مواد دیگری به جای بتن نیز برای ساخت وساز استفاده شد اما استحکام کافی را نداشتند و نتوانستند که جایگزین خوبی برای بتن بشوند . یکی از محکم ترین و قوی ترین مصالح مصرفی در ساختمان ها همان بتن است که ما در این جا به معرفی آن خواهیم پرداخت .

بتن چیست ؟

بتن از ترکیب موادی چون سیمان مایع و مصالح دانه درشت ساخته شده است . این مواد در گذر زمان محکم می شوند و ساختاری محکم و یکپارچه را به وجود می آورند . بتن می تواند از مواد دیگری هم تشکیل بشود و در بخش های مختلف استفاده شود . به عنوان مثال آسفالت نیز نوعی بتن حساب می شود که از ترکیب سیمان و قیر ساخته شده است و برای پوشاندن سطح جاده ها و خیابان ها استفاده می شود.

در ساختمان سازی بتن را در قالب های مختلفی می ریزند و مورد استفاده قرار می دهند . در این جا به چند مورد از این قالب ها اشاره می کنیم :

قالب چوبی : این قالب قدیمی ترین نوع قالب بتن است و ساخت اگر چه زمان بر است اما به علت انعطاف پذیر بودن همچنان در ساختمان سازی و حتی در ساختمان های دارای طرح های پیچیده از آن استفاده می شود . این قالب از تخته های سه لایی و تخته خورده چوب تهیه می شود .

قالب مهندسی : این قالب از قالب های پیش ساخته دارای چهارچوب ساخته شده است  جنس این چهارچوب ها از فلز می باشد . این فلز می تواند از فولاد ویا از آلومینیوم باشد . سرعت ساخت این قالب زیاد است وطول عمر آن نیز بالاست .

قالب پلاستیکی : این قالب از قالب هایی که به هم متصل اند ساخته شده است . قالب پلاستیکی سبک و محکم هستند و این قابلیت را دارند که بتوان آن را بازیافت کرد و بنابراین مشکل زیست محیطی را موجب نمی شود . ساخت این قالب ها به طور انبوه صورت می گیرد و زمان بر نیست . از این قالب ها می توان در ساخت خانه های زیاد با قیمت مناسب استفاده کرد .

قالب روپوش دار ( عایق موقت ) : این نوع قالب از مواد عایق تولید می شود و بعد از انجام بتن ریزی و سفت شدن بتن در ساختمان باقی می ماند و به عنوان عایق صوتی و رطوبتی عمل می کند .

قالب بتنی کوفور ( صندوقی ) : این نوع از قالب در کارخانه ساخته می شود و دارای دو شبکه چهارخانه است که به وسیله پشت بند هایی عمودی که توانایی این را دارند که تا بخورند تقویت شده اند . بعد ریختن بتن در این قالب ها آب اضافی آن توسط صافی ها خارج می شود و بتن محکم و سفت می شود .

خرید قالب بتن دست دوم اصفهان

برای خرید این قالب ها چه نو باشند چه دست دوم و کارکرده باید توجه کنیم که قالب ها از کیفیت و استحکام کافی برخوردار باشند . شرکت تک پولاد از شرکت های ارایه دهدنه این تجهیزات با بالاترین کیفیت می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع