خرید قالب بتن دست دوم ارومیه

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل
اکتبر 26, 2019
میان بولت فلزی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم ارومیه

در صنهت ساختمان سازی از وسایل و ابزار های مختلفی  استفاده می شود . هر ساختمان که ساخته می شود با توجه به کاربردی که خواهد داشت و طرح ونقشه آن به ایزار ها و تجهیزات گوناگون نیاز خواهد داشت . این ابزارها برای سهولت بخشیدن به کار طراحی شده اند و با نظر مهندسان و طراحان ساختمان استفاده می شوند . یکی از این تجهیزات که می خواهیم به معرفی آن بپردازیم قالب های بتنی است که از ابزارهای بسیار پرکاربرد هستند .

قالب بتن

بتن ماده ای است که از مخلوط سیمان و مصالح دانه درشت و کمی آب  تشکیل شده است . این مواد را در قالب هایی می ریزند تا خشک بشوند و ساختاری یکپارچه را به وجود بیاورند . این قالب ها انواع و اشکال متفاوت دارند که هرکدام دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از هم دیگر متمایز می کنند . بتن از دیرباز به عنوان ماده ای که مصالح را به هم متصل می کنند در ساختمان سازی ها استفاده می شود . بتن از قوی ترین و محکم ترین مواد اتصال دهنده در سازه های بتنی به شمار می رود .

انواع قالب هایی که بتن را در آن می ریزند

  • قالب بتن چوبی : این قالب از تخته های خورده چوب وسه لایی در کارگاه ها تولید می شوند . از قدیمی ترین قالب های بتن همین قالب ها چوبی هستند . طول عمر کم و مدت زمان زیاد ساخت از معایب این قالب ها به شمار می روند اما علتی که سبب می شود باز هم از این قالب ها استفاده شود این است که این قالب ها منعطف هستند این ویژگی باعث می شود حتی از این قالب ها در ساختمان های دارای طرح های پیچیده نیز استفاده می شود .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ها با طراحی مهندسان ساخته شده و قالب بتن قلزی است . این قالب ها دارای چهارچوب های فلزی (آلومینیوم و فولاد ) هستند . طول عمر این قالب ها بالا و مدت زمان تولید شان کوتاه است.
  • قالب بتن پلاستیکی : قالب های پلاستیکی قالب های سبک و به هم متصل شده هستند که مدت زمان تولید این ها کوتاه است و به شکل انبوه تولید می شوند . برای ساخت خانه های زیاد و با قیمت کم از این قالب ها بهره می برند.
  • قالب بتن فولادی : این قالب ها در پروژه هایی که حجم کار بالا است کاربرد دارند . هزینه به کار بردن این قالب ها زیاد است اما به خاطر طول عمر بالای این قالب ها از آن ها استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم ارومیه

برای خرید انواع این قالب ها باید به یک نکته مهم دقت کنیم که این قالب ها از هر جنسی که هستند از مواد اولیه با کیفیت ساخته شوند . استفاده از قالب های با کیفیت باعث افزایش کیفیت ساختمان نیز می شود . شما می توانید انواع این قالب ها را در شرکت تک پولاد با بهترینمواد اولیه مصرفی و کیفیت تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع