خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

قالب بتنی چوبی
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم ارومیه
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

برای ساخت ساختمان ها از انواع مختلف ساخت استفاده می شود . نوعی از این ساختمان سازی به کمک بتن است که به این ساختمان ها سازه های بتنی می گویند . در سازه های بتنی یکی از مهم ترین مراحل انجام کار قالب بندی است . انجام صحیح و درست این مرحله هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ زمان انجام کار صرفه جویی می شود .

انواع قالب بندی وشرایط آن

در سازه های بتنی بتن را در قالب هایی با انواع و جنس های مختلف می ریزند تا این بتن که خشک می شود شکل درست و پایداری را داشته باشد . برای اجرای درست قالب بندی در ساختمان ها باید قالبی را برای ساختمان انتخاب کنیم که با کارکرد و ویژگی های آن ساختمان هم خوانی داشته باشد .

افرادی که اقدام به قالب بندی می کنند باید به این کار آشنا باشند تا بتوانند این قالب ها را در محل مناسب قرار بدهند و بعد از این که توانستند آن را در محل مناسب گذاشتند آن ها را مورد بازرسی قرار بدهند تا درز و شکاف هایی وجود نداشته باشند که آب بتن از طریق این ها خارج شود .

برای قالب بندی باید نکاتی را رعایت کنیم که ما به چند مورد اشاره می کنیم :

  • قالب ها را باید طوری نصب کنیم که بتن در همان اندازه و شکلی که مورد نظر است به دست آید .
  • قالب هایی که مورد استفاده قرار می گیرد باید مقاوم باشند تا بتوانند نیروی وارد بر آن را تحمل کنند .
  • قالب ها باید به گونه ای باشند که به راحتی باز و بسته شوند تا در اجرای پروژه هزینه و زمان هدر نرود .
  • قالب ها باید به گونه ای باشد که قابل حمل و جابه جایی باشند .
  • قالب ها را باید درز گیری کینم که شیره بتن خارج نشود و کار خراب نشود .

قالب بتن و انوع آن

  • قالب آجری : توسط آجر دیوارهایی با ضخامت 10 تا 20 سانتی متری ساخته می شود و بتن در این قالب ریخته می شود .
  • قالب چوبی : این قالب را توسط تخته های چوبی می سازند که این قالب ها انعطاف پذیرند و این از مهم ترین ویژگی های این قالب است .
  • قالب فولادی : این قالب از طول عمر بالا و قیمت بالایی برخوردار است . به علت کیفیت بالای این قالب ها حتی با وجود قیمت بالا از آن ها استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل از راه های مختلف امکان پذیر است . یکی از این راه ها خرید از شرکت تک پولاد است . شرکت تک پولاد انواع مختلفی از محصولات را اعم از قالب بتن دست دوم , قالب فلزی بتن , داربست مثلثی , جک سقفی و … ارایه می نماید . شما این محصولات را با بهترین کیفیت از این شرکت می توانید تهیه کنید و با مشاوره با کارشناسان این شرکت خریدی مناسب را داشته باشیم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع