جک های ساختمانی

قالب بتن اکسپوزنما
قالب بتن اکسپوزنما
اکتبر 26, 2019
داربست مثلثی اصفهان
اکتبر 26, 2019

جک های ساختمانی

در ساختمان سازی از انواع مختلف ساخت و وسایل برای سقف های ساختمان استفاده می شود . انواع مختلف سقف وجود دارد به عنوان مثال سقف های وافل , سقف طاق ضربی , سقف های تیرچه بلوک , سقف تیرچه کرمیت , سقف های کامپوزیت و سقف های دال بتنی  چند نمونه ازاین سقف ها هستند . برای این که هرکدام از این سقف ها را بتوان نگه داشت تا کار سقف تمام شود از ابزارهایی به نام جک های ساختمانی استفاده می شود .

جک های ساختمانی

این جک ها پایه هایی از جنس فلز هستند که برای نگه داری سقف مورد استفاده قرار می گیرند . این جک ها به دلیل اقتصادی بودن در سازه های بتنی کاربرد زیادی دارند .  این جک ها را جک های فلزی و یا تلسکوپی نیز می نامند . از متداول ترین جک هایی که در ساختمان ها کاربرد دارد اعم از جک سقفی با صلیب ثابت , جک های سقفی بدون صلیب و سرجک تی و یا یو شکل می باشند .

لوله  هایی که در ساخت این جک ها مصرف می شوند از بهترین مواد ساخته می شوند و بدون درزو شکاف هستند تا توانایی کافی را برای تحمل وزن سقف داشته باشند و کار را با خسارت و حوادث جبران ناپذیر روبه رو نکند . اگر این جک ها مقاوم باشند ایمنی کارگران را افزایش می دهند .هر کدام از این جک ها در ارتفاع و وزن گوناگون تولید و مورد استفاده قرار می گیرند . از انواع مختلف این جک ها برای ساختمان های مختلف استفاده می شود .

انواع جک ساختمانی ( جک سقفی )

  • جک ساده : این جک ها برای سقف های سبک و با وزن کم مورد استفاده قرار می گیرد . این جک ها را در ارتفاع های مختلف تولید می کنند .
  • جک صلیبی : این جک ها را در پروژه هایی استفاده می کنند که سقف های تیرچه و بلوک و دالی داشته باشند . توان باربری این جک ها در حدود 5/1 تن است .
  • جک شاقول کننده : این جک ها را در زمین هایی که مقاومت کافی را ندارند و ناهموارند می توان استفاده کرد . این جک ها از دو بازو که که یکی بزرگ و یکی کوچک است ساخته شده است . این بازو ها را می توان شاقول و تنظیم کرد .

خرید جک سقفی و یا ساختمانی

شرکت تک پولاد شرکتی است که در این زمینه تولید و فروش این محصولات فعالیت دارند . شما با توجه به بودجه ای که برای انجام پروژه دارید می توانید این جک ها را به صورت نو و یا به صورت دست دوم و کارکرده تهیه نمایید . این شرکت علاوه بر تولید این جک ها , جک ها را تعمیر و باسازی می کنند و به عنوان جک دست دوم و یا کارکرده به فروش می رسانند .

این شرکت با داشتن کادری مجرب و متخصص به شما کمک می کن که محصولات و تجهیزات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع