جک سقفی

اسپیسر ماکس فیکس
سپتامبر 2, 2019
دو تراش دست دوم
سپتامبر 2, 2019

جک سقفی

جک سقفی

 

جک سقفی : با گسترش ساخت و ساز ها و استفاده  از تجهیزات مدرن و پر کاربرد در دنیای امروز برای همگام شدن با پیشرفت ها و سازه های مهندسی بایستی همواره از مدرن ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات  برای ساختمان سازی و موارد مربوط به آن استفاده کرد .

از وسایل پر کاربردی که در ساختمان سازی استفاده می شود جک سقفی می باشد که متناسب با سقف ساخته شده بایستی از جک مریوط به آن استفاده کرد. مثلا سقف های کامپوزیت ,کرومیت و سقف های تیرچه بلوک، هریک برای نگهداری به نوع جک مربوط به خود نیاز دارند .

جک سقفی

چرا از جک سقفی استفاده می شود؟

با توجه به اینکه هر سازه ای با سقف خاصی ساخته میشود و بایستی به صورت موقت سقف ها در سازه نگهداری شوند از جک های سقفی به منظور نگهداری موقت سقف ها استفاده می شود و به دلیل مقرون به صرفه بودن جک نسب به داربست ها اغلب برای نگهداری سقف ها از جک های سقفی استفاده می شود .

و از دیگر دلایل مهم استفاده از جک سقفی می توان به مقرون به صرفه بودن و منعطف بودن آن نیز اشاره کرد.

 

جک سقفی

انواع جک های سقفی کدامند؟

جک های سقفی به طور کلی به سه دسته تقسیم میشوند که عبارتند از جک های سقفی صلیب دار ,جک های سقفی بدون صلیب و جک های سقفی U شکل.

البته در یک دسته بندی کلی تر جک های سقفی را به دو نوع ساده و صلیب دار تقسیم می کنند . اغلب مورد استفاده جک های سقفی ساده کفراژبندی زیر تیرچه هاست و جک های سقفی صلیب دار برای کفراژبندی سقف های سبک و تیر های بتنی استفاده می شود .

همچنین برخی از جک های سقفی وجود دارند که می توان اندازه ی آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کرد.

به کار نگرفتن جک سقفی چه تاثیری در کار ساختمان سازی دارد؟

اگر در ساختمان سازی به خصوص ساختمان سازی های بزرگ و عظیم از جک سقفی استفاده نشود کارهای شما زمان بسیار زیادی به تعویق خواهد افتاد و حتی این امکان وجود دارد که در صورت استفاده از این وسیله کارهای شما به درستی و به سرعت انجام گیرد.

البته این نکته نیز لازم به ذکر است که استفاده از جک سقفی در بالا رفتن کیفیت کارها نیز تاثیر مثبت فراوانی دارد.

سقفی که پس از زده شدن توسط جک سقفی نگهداری می شود دوام بالاتر و همچنین کیفیت بالاتری به نسبت سایر سقف ها دارد.

بنابراین بهترین کار برای ما این است که حتما از جک سقفی استفاده کنیم.حال آنکه اگر جک سقفی نو در دسترس مان نبود جک سقفی دست دوم نیز به همان کیفیت می تواند کار را برای شما به انجام رساند.

اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر از جک سقفی دست دوم برای کار خود استفاده می کنید حتما بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب کنید.

بنابراین شرکتی را برای تهیه ی این محصول انتخاب کنید که اطمینان دارید در این زمینه تجربه ی فراوانی دارد و همچنین سابقه دارد تا با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید و بتوانید به طور مداوم از آن استفاده کنید.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که هرچقدر اجناسی که برای ساخت و ساز در نظر می گیرند از قیمت مناسبی برخوردار باشد برای خرید هم مناسب است.اما این اصلا درست نیست.در واقع جنسی برای خرید مناسب است که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا قیمت مناسب به خصوص جک سقفی که یکی از وسایل خیلی مهم در عرصه ی ساختمان سازی می باشد اگر از جک سقفی برای نگهداری سقف های تازه استفاده نشود امکان دارد به مرور زمان ساختمان دچار آسیب های جدی بشود به همین علت است که حتما باید بهترین این محصول برای ساختمان سازی های بزرگ و کوچک استفاده شود.

جک های سقفی شرکت تک پولاد

شرکت تک پولاد یکی از بزرگترین و نامی ترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع تجهیزات ساختمانی می باشد که با سابقه ای طولانی و درخشان درزمینه ارائه انواع جک های سقفی ,قالب های فلزی ،قالب های دست دوم ،قالب های بتن و همچنین داربست های مثلتی توانسته است جایگاه بالایی نسب به سایر رقبای خود پیدا کند و به دلیل کیفیت بالای محصولا و خدمات پس از فروشی که ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های بارز این شرکت کیفیت و دوام بالای محصولات دست دوم آن می باشد.

محصولات دست دوم این شرکت به خصوص جک سقفی دست دوم دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد که بتور مداوم از این وسیله بدون هیچ گونه اختلالی استفاده نمایند.

این شرکت تا کنون با ارائه ی محصولات با کیفیت و مقاوم در برابر هرگونه حادثه ای توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بازار فروش این محصولات برای خود بیابد.

ارائه ی محصول با کیفیت همواره شعار این شرکت بوده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

 

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس سریع