جک ساختمان

قالب بتن گرد
اکتبر 26, 2019
اسکافلد دست دوم
اکتبر 26, 2019

جک ساختمان

در عصر حاضر برای صنعت ساختمان سازی از ابزارهای گوناگونی استفاده می شود . این تجهیزات به آسان شدن کار برای طراحان و کارگران ساختمان کمک می کند . یکی از ابزار هایی که استفاده از آن در ساختمان سازی رایج است جک های ساختمانی ( جک سقفی ) است . این جک ها انواع گسترده و متنوعی دارند .

جک ساختمان

در ساختمان ها از سقف های مختلف برای کاربرد های مختلف استفاده می شود . سقف تیرچه بلوک , سقف تیرچه کرمیت , سقف های کامپوزیت , سقف طاق ضربی , سقف های یوبوت و سقف وافل نمونه هایی از این سقف ها هستند . برای اجرای هر کدام از این سقف ها در ساختمان ها به تجهیزاتی نیاز است که سقف را به طور موقت نگه دارند تا کار سقف به پایان برسد . به این تجهیزات جک ساختمان و یا جک سقفی می گویند . البته این جک ها اسامی دیگری مانند جک های فلزی , تلسکوپی و شمع نیز دارند .

این جک ها انواع گوناگونی دارند و در کاربرد های مختلف از آن ها استفاده می شود .  از رایج ترین انواع جک های ساختمانی جک سقفی با صلیب ثابت , جک سقفی بدون صلیب و سرجک تی و یا یو شکل می باشند .

انواع جک ساختمان

  • جک ساده : این جک ها را در پروژه هایی به کار می برند که دارای سقف های سبک هستند . این جک ها را می توان با ارتفاع های مختلف در بازار یافت و مورد استفاده قرار داد .
  • جک صلیبی : این جک ها برای کفراژبندی سقف هایی مورد استفاده قرار می گیرند که سقف از نوع تیرچه بلوک و دال باشد . این جک ها توانایی این را دارند که باری در حدود 5/1 تن را تحمل بکنند .
  • جک شاقول کننده : این جک ها را در ساختمان هایی به کار می برند که زمین های سست و نا هموار داشته باشند.این جک ها از دو بازو که یکی بزرگ و دیگری کوچک است تشکیل شده اند که این بازو ها را می توان تنظیم و رگلاژ کرد . شمع هایی که در این جک ها تعبیه شده مقاومت سازه را در برابر فشار های جانبی بتن بالا می برد .

خرید جک ساختمان

تولید و فروش این جک ها در شرکت تک پولاد توسط کادری مجرب و متخصص این امر صورت می گیرد . این جک ها در ارتفاع های مختلف و مطابق با نیاز و سفارش مشتری تولید می شود . این جک ها از لوله هایی تشکیل شده است که مقاومت این لوله ها در مقاومت این جک ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

جک هایی که در شرکت تک پولاد ساخته می شوند در آن ها از لوله هایی استفاده شده است که این لوله ها از بهترین نوع لوله ها و بدون هیچ گونه درز و شکافی هستند . این شرکت علاوه فروش این جک ها به صورت نو به باسازی و تعمیر این جک ها نیز همت گمارده و این نوع جک ها را با عنوان جک ساختمانی دست دوم و کارکرده به فروش می رساند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع